Kategoria
QR Code

Data

styczeń 23 2021

Czas

Cały dzień

Faza Street Online

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych "FAZA" Street Online

Jeśli szukacie dobrej zabawy, rywalizacji fair play i super atmosfery to 23 stycznia 2021 wbijajcie na Festiwal Faza Online.

  • 3 poziomy zaawansowania,
  • dużo nagród
  • sędziowanie i prowadzenie na żywo
 

Aby wziąć udział w festiwalu:

1. Zarejestruj swoich tancerzy klikając w link poniżej. Rejestracja możliwa jest do 11 stycznia 2021 roku.

2. Dokonaj opłaty startowej

3.  Wyślij link do pobrania nagrań na maila: biuro@grupafestiwale.pl. Każdy plik musi być podpisany następująco: ImięNazwisko. kat. wiekowa. kat. taneczna. Folder z nagraniami proponujemy wysyłać za pośrednictwem strony www.wetransfer.com lub dysky google.

Termin nadsyłania nagrań do 14 stycznia 2021 roku

UWAGA! 

Nagranie wysyłamy po dokonaniu opłaty startowej. Nagrania bez opłaty startowej nie będą obsługiwane.

4. Obejrzyj transmisję i ciesz się tanecznymi emocjami!

Do zobaczenia na wizji! 🙂

POZNAJ NASZYCH SĘDZIÓW

Sędziowie

BIG POPPA UFO (Łukasz Łukomski)

Tancerz, sędzia i instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Związany z kulturą HIP HOP i stylem tańca POPPING od 1995 roku. Zarówno ucząc, jak i oceniając, szuka korzeni, źródeł stylu, techniki, ale także własnej interpretacji, kreatywności i powiewu świeżości, które ma każdy tańczący.

Kasia Żabka Miazga

Wkręcona w jamajskie tańce, ale bliski jest jej też hip hop. Podczas wyjazdu na Jamajkę wraz z historyczną ekipą Polish Mafia wystąpiły na otwarciu sezonu Dancing Dynamites, w porannym show telewizyjnym oraz w teledyskach jamajskich gwiazd. Zwraca uwagę na kreatywność, muzykalność i niepowtarzalny styl w freestyle'u.

Flash(Mateusz Poznański)

Związany z kulturą hip hop i stylami Popping, Locking, Waacking, Rocking, House, 52 blocks (jailhouse rock) od 2010 roku. Znany w undergroundowej warszawskiej scenie klubowej, uczestniczył w wielu jamach i warsztatach min. z legendami takimi jak Alien Ness, Mr. Wiggles, bboy Float, bboy Freeze, Poe One, Henry Link, Loose Joint. Jego celem jest szerzenie zajawki hip hopowej i otwieranie ludzi na nowe ciekawe zainteresowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *