Kategoria
QR Code

Data

Gru 19 2020

Czas

Cały dzień

Etykiety

Taniec

Rudolf Online

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Rudolf

Ho, ho, ho! Nadszedł czas, aby zaprosić Was na Rudolfa – świąteczną wersję naszych festiwali.

Świąteczna atmosfera, super zabawa i rudolfowy medal dla każdego oraz jedyna w swoim rodzaju kategoria “Świąteczne show”, która łączy małych i dużych.

Czy na żywo, czy online, nie może Was z nami zabraknąć i w tym roku!

Aby wziąć udział w turnieju:

1. Zarejestruj swoich tancerzy klikając w link poniżej. Rejestracja możliwa jest do 10 grudnia 2020 roku.

2. Dokonaj opłaty startowej

3.  Wyślij link do pobrania nagrań na maila: zakreceninataniec@gmail.com. Każdy plik musi być podpisany następująco: ImięNazwisko. kat. wiekowa. kat. taneczna. Folder z nagraniami proponujemy wysyłać za pośrednictwem strony www.wetransfer.com

Termin nadsyłania nagrań do 11 grudnia 2020 roku

UWAGA! 

Nagranie wysyłamy po dokonaniu opłaty startowej. Nagrania bez opłaty startowej nie będą obsługiwane.

4. Obejrzyj transmisję i ciesz się tanecznymi emocjami! 🙂

Do zobaczenia na wizji! 🙂

POZNAJ NASZYCH SĘDZIÓW

Sędziowie

Anna Głogowska

Zawodowa tancerka, choreograf i sędzina wielu festiwali. Mistrzyni Show dance w tańcach latynoamerykanskich. Wychowała również mistrzowskie grupy w hip hopie.

Sylwia Balt

Choreograf, pedagog baletu i tańca, absolwentka szkół BALETOWYCH w Polsce i Niemczech, ukończone studia podyplomowe w Essen z zakresu symboliki ruchu, tańca współczesnego i teatru tańca, choreo terapeuta, instruktor zumba i zumba kids, yoga kids. Choreograf i reżyser spektakli tanecznych w Polsce i we Włoszech.

Mariusz "Popping Mario" Lubawy

Jeden z najbardziej utytułowanych tancerzy stylu Popping w Polsce. Wykładowca Form Ulicznych(Street Dance) w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w w Poznaniu. Otwarty na wszelkiego rodzaju taneczne przedsięwzięcia i projekty - chce poznawać różne style i techniki, by nieustannie wzbogacać swój styl i znajdować nowe inspiracje.

Jiřina Nowakowska

Tancerka, choreograf, pedagog, teatrolog, sędzia tańca sportowego. Niekwestionowany ekspert w dziedzinie stepowania w kraju. Tap dance czyli stepowanie przywiozła z czeskiej Pragi, gdzie była asystentką w Studio Franka Towena.Jako choreograf współpracuje z wieloma teatrami w Warszawie, m.in. Komedia, Syrena, Żydowski, Nowy, Współczesny, w Łodzi – im. S. Jaracza i Współczesny oraz z Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Partnerzy i sponsorzy